Alternatif Petrol, Ticari Yakıtlar Müşteri Yetkilisine +90 370 412 33 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Alternatif Petrol, toplu akaryakıt tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, bu konudaki ihtiyaçlarını giderir. Alternatif Petrol, ticari ve endüstriyel satışlarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Alternarif Petrol, ilgili tesisatlarından temin ettiği akaryakıtları, mühürlü olarak, ürün teslim fişi, kantar fişi, analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk eder. Türkiye’nin en geniş ve en güçlü tesisat ağına sahip markalarını ile iş ortağı olan Alternatif Petrol, yurdun her köşesine toptan akaryakıt satışı gerçekleştirme olanağı sahiptir. Müşterilerinin sektörel tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen  Alternatif Petrol, perakende satışının yanı sıra yoğunlukla endüstriyel sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında, inşaat, hazır beton, madencilik, lojistik, nakliye, vinç işletmeleri, yol müteahhitleri, hafriyat, alt yapı, kum ve taş ocakları, kamu kuruluşları ve tekstil firmaları bulunmaktadır.

Lojistik ağımız Trabzon, Samsun, Kırıkkale, Derince, Haramidere, Aliağa, Antalya, Mersin, İskenderun ve Batman’da bulunan toplam 10 akaryakıt terminalinden oluşmaktadır.

YAKIT TASARRUFU


Alternatif Petrol ile işbirliği yaptığınızda elde edeceğiniz yakıt tasarrufu; giderlerinizi azaltır, rekabet gücünüzü artırır.

 

ESNEK ÖDEME


Alternatif Petrol ticari müşterileri, esnek ödeme yapılandırmasından yararlanarak sektörlerinde rekabet avantajı kazanır.