Baylan Grubu çatısı altında  20 yılı aşkın süredir hizmet veren kuruluşumuz, akaryakıt ve madeni yağ ürünlerinin perakende ve toptan satışını gerçekleştirmekdedir. Alternatif Petrol, güvenilirliği, kalitesi ve hizmet farklılığıyla sektöründe saygın bir konum elde etmeyi başarmıştır. Alternatif Petrol, gelişen istasyon ağı ve araç filosu ile yurdun her köşesine akaryakıt ulaştırma olanağına sahiptir. 

Lisans haklarına sahip olduğumuz akaryakıt markaları ile hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz köprüde, her zaman güvenilir ve doğru çözüm ortağı olma misyonu temelimizi oluşturmaktadır.   

Fikir ve Hedeflerimiz

Alternatif Petrol olarak, sürekli gelişime inanan, müşteri odaklı, dürüst ve şeffat iş yapma anlayışına sahip,  sağlık ve çevreye önem veren, emniyeti elden bırakmayan, duyarlı bir akaryakıt kuruluşuyuz.

Sahip olduğumuz değerler ile kendisi ile birlikte çevresini de geliştirip, büyütmek isteyen anlayışımız, müşteri ilişkilerimizin temellerini oluşturur.

Bayisi olduğumuz birbirinden kıymetli akaryakıt kuruluşları ile geliştirdiğimiz bağ, her geçen gün büyüyen bir iş başarısına dönüştü. Bu başarıya ulaşmamızdaki en önemli faktör olan müşterilerimize en uygun fiyat ile en iyi hizmeti sağlamak kalıcı irademizdir.